Klub Mecca se znovu otevře druhý víkend v září

  • Klub Mecca se znovu otevře druhý víkend v září
    • 18.07.2012
    • Tisk

    Pražský klub Mecca má v plánu se s blížícím Opening Weekendem, který se uskuteční 7. a 8. …

    Sdílejte článek:

Pražský klub Mecca má v plánu se s blížícím Opening Weekendem, který se uskuteční 7. a 8. září 2012, vrátit na pozici jedničky domácí klubové scény a obhájit ji programem a službami na světové úrovni.

Management klubu usilovně pracuje na tom, aby o Mecce hned od jejího znovuzrození bylo pořádně slyšet.

„Do Meccy se stěhují velké produkce jako Trancefusion Club Edition nebo Decadance, doplněné o pravidelné party s nejlepšími českými a světovými DJs. Věříme, že toto je ten nejlepší argument pro fanoušky taneční hudby, aby si od září přicházeli pravidelně užít atmosféru tohoto legendárního klubu,“ říká manažer Meccy Radek Koch.

Klub Mecca, nejzásadnější podnik pražské klubové scény, prochází od nového roku celkovou rekonstrukcí a změnou původního konceptu na multifunkční prostor.

Jednou z těch zásadních je úprava vizuálního stylu a proměna loga vycházející z tradiční symboliky.

Stylizovaný grafický prvek hvězdy a její jednotlivé části najdete nejenom v marketingových materiálech a komunikaci, ale bude nedílnou součástí klubu ve formě vizualizací, optických efektů a instalací.

www.mecca.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.