Brutal Assault s hvězdným line-upem už za měsíc

Brutal Assault se vypracoval ke statutu jednoho z nejprestižnějších metalových festivalů v Evropě. Letošní 17. ročník nabídne zřejmě nejsilnější line-up v jeho bohaté historii.

V historickém areálu vojenské pevnosti Josefov se letos představí hudební formace jako třeba Machine Head, Ministry, Dimmu Borgir, Immortal, Amon Amarth, Napalm Death nebo Moonspell.

Festival Brutal Assault našel před šesti lety útočiště v unikátních prostorách areálu vojenské pevnosti Josefov u Jaroměře, tedy cca 130 km východně od Prahy.

Atmosféra vojenské pevnosti vybudované v 18. století dodává celé akci punc originality a už šestým rokem je nedílnou součástí celkové image festivalu.

Během uplynulých let prošel areál řadou úprav a vylepšení, která měla zvýšit pohodlí a komfort festivalových návštěvníků.

Ani letos to nebude jinak. Na fanoušky čeká opět několik novinek. Jednou z nejvýraznějších bude zavedení třetí, tzv. klubové stage, která vyroste v kryté hale vedle Metal marketu na „Zelené louce“.

Další novinky, které se budou nejvíc točit okolo piva, nového designu uvnitř areálu nebo nových kroků směrem k ekologii a „zezelenání“ festivalu, budou postupně odhalovány na oficiálním webu.

Jako už tradičně budou v provozu „Přírodní tribuna“ s výhledem na obě pódia, „VIP camp“, velkokapacitní hlídané parkoviště, mobilní bankomat, řada nehudebních atrakcí a další položky, které najdete podrobně popsané na oficiálních stránkách.

www.brutalassault.cz
 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze