Nová sekce na ABradio - Slovanet

**Slovanet **je nova sekce, kterou si mohou návštěvníci stránek ABradio.cz vychutnat kdekoliv na světě.

ABradio.cz zajišťuje pro Slovanet internetové vysílání rádií v u nás nejrozšířenějším formátu Windows Media a k dispozici jsou posluchačům dva streamy v odstupňované kvalitě. Nižší kvalitu 32 kbps lze poslouchat i s modemovým připojením a je určená pro návštěvníky stránek ABradio. Kvalitnější poslech 64 kbps je určen pouze pro klienty Slovanetu.

Sekce Slovanet obsahuje 11 rádií:

GoFun Rádio- je zaměřené nejen na klienty slovenského portálu www.gofun.sk. Hraje hity jak ze zahraničí, tak z českých a slovenských luhů a hájů, jak popové hity ze současnosti i z let minulých. Prostě Best Of. 

Rádio Zabudnuté hity – je hudba z doby, kdy pop i rock prožíval zlatý rozkvět, kdy lidé šíleli při koncertech Beatles, Rolling Stones nebo byli v transu na Woodstocku.

Slovanet Idol Rádio – hraje hity českých a slovenských, zářících či teprve nastupujících zpěváků a zpěvaček, kteří vzešli ze soutěže Česko hledá Superstar a Slovensko hledá Superstar.

Rádio Best of Pop – zaměřuje se na nejoblíbenější písně posledních třiceti let ze světa i z domoviny.

Rádio Jazz & Blues – pro pokročilejší posluchače, kde uslyší známé i méně známé jazzmany i bluesmany.

Rádio Hip Hop – věnuje se jednomu z nejrychleji se rozvíjejících hudebních žánrů u nás. Hraje jak „hip-hop oldies“ Public Enemy, Beastie Boys, Ice-T, Arrested Development, tak i současné hvězdy jako 2Pac, 50Cent, Eminema, DMX a Black Eyed Peas. Česko-slovenská scéna je také hojně zastoupena- Orion, Vec, Trosky, Indy a Wich a mnoho dalších.

Rádio Dance Club – je orientované na současnou taneční hudbu v jejích rozličných stylech. Můžete se vlnit při house music, klepat si nohou do breakbeatu, houpat se při downtempu, či pařit na drum’n’bass.

Rádio ČS Hity – uslyšíte hity jak z období minulého, kdy jsme byli ještě bratři a sestry, a také z období, kdy jsme už „jen“ sousedy. Jsou to převážně popové hity i když o rockovější skladby nebude také nouze.

Rádio Buena Vista – zaměřuje se na různé druhy latinsko-americké hudby, tedy salsu, čaču a obecně latino music. Jde o hudební směsku od 70.let po současnost, od klasické latinsko-americké hudby přes popovou odnož po současnou taneční hudbu.

Rádio Švejk – v radiu máte možnost slyšet kompletní příběh dobrého vojáka Švejka od Jaroslava Haška v plné parádě, která navíc mocně graduje vyprávěním legendy humoru Jana Wericha.

Rádio Rock – neklade důraz na hity, ale samozřejmě zde zásadní skladby historie také uslyšíte. Radio jde také hlouběji do historie, oldies rock je hojně zastoupen.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze