Peter Andre bude psát erotické romány

  • Peter Andre bude psát erotické romány
    • 12.07.2012
    • Tisk

    Někdejší popový idol, ze kterého se postupně stala hvězda televizních reality show, Peter …

    Sdílejte článek:

Někdejší popový idol, ze kterého se postupně stala hvězda televizních reality show, Peter Andre, oznámil, že chce odstartovat novou kariéru. Tentokrát jako autor erotických románů.

Měly by být ve stylu Fifty Shades of Grey, což jsou tři romány, které píše Erika Leonard pod jménem E.L. James. Popisují vztah mezi Anastaciou Steele, která právě dokončila střední školu, a businessmanem Christianem Greyem.

Série se stala velmi známou právě díky explicitnímu sexuálnímu obsahu a kontroverznímu líčení vztahu do nejtitěrnějších detailů.

Peter Andre řekl plátku New!: „Všichni mluví o knize Fifty Shades Of Grey a já se cítím trošku mimo. Dokonce lidi na mém Twitteru o tom mluví a já nemám páru, o co jde.“

Celkem se těchto románů prodalo přes 20 milionů kopií. První přitom vyšel teprve začátkem loňského roku.

A tak si Peter Andre řekl, že úspěch románů tkví v tom, že jejich autor do jisté míry zaplnil díru na trhu. Rozhodl se, že udělá něco podobného.

V minulosti mu už vyšel memoár Peter Andre – All About Us – My Story, ilustrovaná kniha My World: In Pictures And Words a taky dvě knížky s příběhy pro děti – A New Day At School a The Happy Birthday Party.

Poslední hudební album Accelerate vydal v roce 2010. Pozitivní kritiky se ale nedočkal, přišel spíš výsměch.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.