Na Electronic Beats budou ještě lístky

Festival´elec­tronic beats´ je vyprodaný, organizátoři na místě uvolní do prodeje ještě několik set lístků****

V sobotu 28. října od 20.00 hodin Veletržní palác,  Praha 7                                 

Praha, 16. října 2006: Jako hlavní hvězda festivalu ´electronic beats´, který se uskuteční ve Veletržním paláci v sobotu 28. října, vystoupí skupina The Prodigy.

Vstupenky na ´electronic beats´ jsou z předprodeje v současné době plně vyprodané, organizátoři uvolní do prodeje na místě ještě několik set lístků. Na webových stránkách festivalu - http://www.electronicbeats.net/cz - bude od 16. do 26. října probíhat každý den soutěž o vstupenky a dárky od ´electronic beats´. 

Na festivalu vystoupí také zahraniční kapely Slam, N.O.H.A., Yonderboia DJCarl Craig, které doplní čeští DJs: Josef Sedloň a Ladida. 

Skupina Slam, kterou tvoří Stuart McMillan a Orde Meikle, se stala synonymem pro undergroundovou klubovou scénu v Glasgow a pro tamější hudební vydavatelství Soma. Dvojice si získala reputaci jako DJové a vynikající studioví umělci. 

Formace N.O.H.A. na sebe výrazně upozornila již svým debutovým albemNoise Of Human Art (1997), které ji okamžitě zařadilo k předním umělcům tvořícím ve stylu pop-avantgarde v Evropě. Po dalších deskách No Slack (2001) a Next Plateau (2003) vyjde brzy čtvrté album skupiny N.O.H.A. s názvem Base From Above. 

Za pseudonymem Yonderboi se skrýváLászló Fogarasi. Začínal hodinami kytary na základní škole a dotáhl to k eklektickým deskám, které v současnosti prezentuje po klubech po celém světě. Vyrostl v malé maďarské vesnici a snad právě proto dostal na své první album Shallow and Profound klidnou atmosféru se směsí trip-hopu a jazzových melodií šedesátých let, které nahrál po přestěhování do Budapešti na levném počítači a klávesách. Po úspěchu debutového alba zformoval doprovodnou skupinu Yonderboi Quintet a výrazně změnil přístup k hudbě i k tvorbě desek. Zkomponoval filmovou hudbou ovlivněné album Splendid Isolation, na kterém se nepochybně podepsal vliv holandského hudebníka Toma Holkenborga (Junkie XL), se kterým se László potkal v Amsterdamu v roce 2003. 

Carl Craig je jedním z umělců, kteří dovedou poskytnout svému publiku výbornou taneční hudbu a navodit vynikající atmosféru. Jako experimentátor taneční muziky, světoznámý DJ a špičkový producent techna má Carl Craig málo sobě rovných hudebníků. Craigova hudební tvorba se začala formovat pod vlivem legendárního techno producenta Derricka Maye v 80. letech minulého století. V roce 1989 pak Craig začal vydávat své vlastní nahrávky nejprve pod Derrickovou značkou Transmat, posléze i pod vlastním labelem Planet E Communications. 

Projekt ´electronic beats´ společnosti T-Mobile zaměřený na hudbu, životní styl a komunikaci je určený pro lidi, kteří se chtějí vyjádřit prostřednictvím toho, co je baví. Média, festivaly, živá vystoupení a kulturní akce organizované v rámci projektu ´electronic beats´ umožňují lidem s podobným životním stylem a názory setkávat se, poslouchat hudbu a sdílet své zážitky. 

Více informací o festivalu ´electronic beats´ je možné najít na internetových stránkách http://www.electronicbeats.net/cz a http://www.electronicbeats.net/.

 

Na místě bude možné zakoupit lístek za 450,– Kč.  

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.