Pamatujete Destiny's Child? Vyjdou jim novinky!

Otec jedné z bývalých členek – Beyonce, Matthew Knowles, oznámil, že letos na podzim se dočkáme vydání hned dvou alb se skladbami z dílny Destiny´s Child, které zatím nikdo neměl možnost poslechnout.

„S vydavatelstvím Sony pořád ještě máme společný projekt. V listopadu pustíme do světa dvě nahrávky pod značkou Destiny's Child. A s tím souvisí i další strategické kroky,“ řekl Matthew Knowles.

Ten taky zdůraznil, že na albech vždy budou už známé skladby společně se zatím nezveřejněným materiálem.

Rozhodně ale na obou albech půjde o starší nahrávky a Destiny´s Child se určitě nechystají do studia.

Slavné dívčí trio naposledy společně vystoupilo v rámci NBA All Star Game v roce 2006, pak se Michelle Williams, Kelly Rowland a zřejmě nejúspěšnější Beyonce vrhly na sólovou dráhu.

Podle otce třetí jmenované, je comebackové turné, které by bezprostředně podpořilo vydání nových alb, nepravděpodobné.

„Myslím, že dámy teď spokojeně dál budují vlastní kariéry. Doufám ale, že v následujících pěti letech vyrazí na reunion tour. Myslím, že by to bylo úžasné,“ řekl Knowles.

Na takovém případném turné by prý bylo nejtěžší vybrat skladby.

Určitě by se totiž hrály a zpívaly hity ze sólových repertoárů jednotlivých zpěvaček, ale také hity od někdejšího tria Destiny's Child.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.