Stereophonics chystají hned dvě nové desky

Stereophonics by podle všeho měli vydat hned dvě novinková alba. Materiál na ně složil zpěvák a kytarista Kelly Jones. První ze dvou zatím nepojmenovaných desek vyjde v říjnu.

Druhá má přijít na řadu přibližně o 18 měsíců později.

Tato dvě nová alba budou nástupcem osmého studiového počinu Stereophonics, který pod názvem Keep Calm And Carry On vyšel v roce 2009.

Frontman Kelly Jones řekl plátku The Daily Star: „Loňský rok byl jediným za posledních čtrnáct let, kdy jsme nebyli na turné. Nové nahrávky se i proto budou dost lišit od toho, co jsme dělali dřív.“

A dodal: „Díky koncertní pauze jsme měli čas zavřít se ve vlastním studiu a pohrát si se zvukem, který je opravdu silný a zní tak… filmově.“

Na nových počinech by měli spolupracovat Tinie Tempah a Labrinth: „S Tiniem jsme se bavili o tom, že spolu něco uděláme. Ale je docela problém najít čas. Labrinth je taky výrazný talent. I on říká, že by rád se mnou pracoval, a já s ním,“ doplňuje Jones.

Dvě alba ale pořád ještě nejsou všechno.

S druhým v pořadí pustí Jones do světa i film.

Ten bude o dvou dětech, které utečou z domova a skončí někde ve středu Evropy… na pokračování si prý musíme počkat. Uvidíme ho až ve filmu.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.