Stereophonics chystají hned dvě nové desky

Stereophonics by podle všeho měli vydat hned dvě novinková alba. Materiál na ně složil zpěvák a kytarista Kelly Jones. První ze dvou zatím nepojmenovaných desek vyjde v říjnu.

Druhá má přijít na řadu přibližně o 18 měsíců později.

Tato dvě nová alba budou nástupcem osmého studiového počinu Stereophonics, který pod názvem Keep Calm And Carry On vyšel v roce 2009.

Frontman Kelly Jones řekl plátku The Daily Star: „Loňský rok byl jediným za posledních čtrnáct let, kdy jsme nebyli na turné. Nové nahrávky se i proto budou dost lišit od toho, co jsme dělali dřív.“

A dodal: „Díky koncertní pauze jsme měli čas zavřít se ve vlastním studiu a pohrát si se zvukem, který je opravdu silný a zní tak… filmově.“

Na nových počinech by měli spolupracovat Tinie Tempah a Labrinth: „S Tiniem jsme se bavili o tom, že spolu něco uděláme. Ale je docela problém najít čas. Labrinth je taky výrazný talent. I on říká, že by rád se mnou pracoval, a já s ním,“ doplňuje Jones.

Dvě alba ale pořád ještě nejsou všechno.

S druhým v pořadí pustí Jones do světa i film.

Ten bude o dvou dětech, které utečou z domova a skončí někde ve středu Evropy… na pokračování si prý musíme počkat. Uvidíme ho až ve filmu.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze