Američtí Ill Nino na evropském mini-tour bez bubeníka

Bubeník Dave Chavarri je nucen z rodinných důvodů vynechat čtyři evropské koncerty na letních festivalech. Dočasně za něj zaskočí Matt Alston, který hraje v britské kapele Sanctorum a zároveň je technikem bubeníka Ill Nino.

„Strašně mě mrzí, že na nadcházejících evropských show Ill Nino budu chybět. Budou to jediné čtyři koncerty, o které od doby, kdy kapela začala fungovat, přijdu. Přišlo to nečekaně, ale teď musím být s rodinou a doufám, že to všichni pochopí…,“ uvedl Dave Chavarri.

A vysvětlil i výběr záskoku: „Dobrý kamarád Matt zaskočí. Napadl mě hned jako první a vím, že je to zabiják. Už skoro čtyři roky mi dělá technika, takže kdo jiný by mě mohl nahradit líp než on?!“

Ill Nino se nedávno zavřeli do studia, kde začali pracovat na šestém studiovém albu, které by mělo vyjít ještě koncem letošního léta.

Na desce by se mělo objevit více latino rytmů a rytmů převzatých od domorodých kmenů.

Zatím poslední studiové album Dead New World vydali Ill Nino v roce 2010 pod hlavičkou Victory Records.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.