Sázavafest chystá na listopad další Klubobraní

Sázavavafest podzimní alias Klubobraní 2006

11.11. v Abatonu od 15.00 do 05.00 hod

Zpátky do klubů. To je už nedílná součást nastupujícího podzimu a protože Sázavafest je živý organismus, jak jsme se dozvěděli někde v tisku, musí na to reagovat. Po loňské premiéře se tedy 11.11. odehraje doufáme úspěšná repríza našeho „hudbobraní“ neboli toho nejzajímavějšího co se v posledních měsících v československých klubech dle našeho názoru událo.

Letos budeme kořenit hvězdičkou z Německa, skupinou PSYCHONOISE, což už je šestým rokem punkrock s emo a hardcorevlivy. V podobných vodách brouzdají další účastníci Klubobraní RYBIČKY 48, TOTÁLNÍ NASAZENÍ a NO SIDE.

Oslovením „klasická kytarovka“ snad neopovrhne objev letošní sezóny THE PROSTITUTES ani legenda porevoluční scény PRIESSNITZ nebo LETY MIMO a věříme i PANAMA, která bude objevena například 11.11. v Abatonu.

Dalším nosným prvkem značky s názvem Sázavafest je určitě žánr ska což svými saxofony podepíší skupiny FAST FOOD ORCHESTRA, TLESKAČ nebo SKA PRA ŠUPINA ze Slovenska kde vládne dechy subtilní Gábika, která dříve dýchala ve skupině Polemic.

Naprostou českou špičku se nám podařilo zajistit z hudebních oblastí s podtitulem elektro či dance, posuďte sami: OHM SQUARE, SKYLINE, MOIMIR PAPALESCU & THE NIHILISTS a slovenský bombónek s příchutí zvanou NOISE CUT.

A protože projekty pod hlavičkou Sázavafest jsou opravdu multižánrové doplňujeme výčet vystupujících o projekt členů legendární reggae formace Švihadlo, ten nese název DUB – O – NET a už sám název napovídá o přesazích do „dubového háje“, barvy Švihadla hájí jak rytmika – basa Jirka Charypar i frontman – zpěv Vincent Richards, ten bude mít tento večer ještě další úkol jako DJ systému Swamp Safari Sound Systém spolu s DJ Kayou, Hroutilem a dalšími.

Abyste o nic nepřišli, přijďte už po 15 hodině, celá akce má samozřejmě své vrcholy až večer, program je připraven až do prvního ranního metra.

Využijte zvýhodněné ceny u všech dobrých předprodejců, kde je cena 200,–  Kč + poplatky, na místě pak 280,– Kč. A nebo si počkejte na soutěž o vstupenky, která proběhne na stránkách ABradio v termínu 31.10–06.11.2006 v sek­ci www.abradio.cz/soutez

Další informace najdete na www.sazavafest.cz.

 
Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.