Poslouchejte Hitrádio Crystal - nově na ABradio!

Program Hitrádia Crystal na internetu.


Internetový broadcaster ABradio.cz, který zajišťuje internetové vysílání pro více než stovku rádií, zahájil vysílání Hitrádia Crystal z České Lípy.

** **

Hitrádio Crystal je další českou rozhlasovou stanicí, kterou si mohou návštěvníci stránek ABradio.cz vychutnat kdekoliv na světě i v té nejvyšší kvalitě, její signál je totiž nově snímán přímo z vysílacího studia Hitrádia Crystal. Díky tomu je bez jakýchkoliv rušivých vlivů, které vznikají při snímání klasickým analogovým tunerem na VKV. „Naší strategií je postupně připojit všechna česká rádia v plně digitální kvalitě ….“ říká Adam Křikava, předseda představenstva ABradio, a.s.

ABradio.czzajiš­ťuje pro Hitrádio Crystal internetové vysílání v u nás nejrozšířenějším formátu Windows Media a k dispozici jsou posluchačům  tři streamy v odstupňované kvalitě. Zcela zdarma jsou posluchačům k dispozici streamy o síle 32 kbps a 64 kbps, náročnějším posluchačům s kvalitním internetovým připojením je určen 192 kbps stream v rámci unikátní placené služby Premium, která předplatiteli přináší nejvyšší kvalitu a neomezený poslech s předností před neplatícími posluchači. Internetové vysílání Hitrádia Crystal je dostupné na internetových stránkách ABradio.cz (http://www.abradio.cz/…adio-crystal).

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz