Porotkyně "The Voice" Christina Aguilera dostala pokutu

  • Porotkyně "The Voice" Christina Aguilera dostala pokutu Fotogalerie (34)
    • 15.05.2012
    • Tisk

    Zpěvačka Christina Aguilera se stala porotkyní americké verze talentové soutěže „The Voice“. Organizátoři teď ztratili trpělivost s její nezodpovědností. Aguilera totiž chodí pozdě. 

    Sdílejte článek:

Hvězda, která zasedá v porotě společně s country hudebníkem Blakem Sheltonem, Adamem LevinemMaroon 5 a raperem Cee Lo Greenem, mívá pravidelně i dvouhodinové zpoždění.

Šéfové soutěže se proto rozhodli, že Christinu Aguileru za její nedochvilnost potrestají pokutou.

Nejmenovaný zdroj řekl serveru Radar Online: „Christina má pravidelně asi dvouhodinové zpoždění. V další sezoně to musí skončit.“

Zpěvačka evidentně nerespektuje pokyny organizátorů a nebere je vážně.

Ani pokuta ale nic nezměnila: „Ať už je teď pokuta jakkoli vysoká, nijak ji to nerozhodí,“ postěžoval si zdroj.

„Zřejmě má tolik peněz, že si takového postihu nijak zvlášť nevšimne. Šéfové soutěže teď chtějí uložit pokutu v takových cifrách, aby byla dostatečně citelná a donutila ji chodit včas,“ pokračoval.

Špatným „časovým managementem“ Christiny Aguilery nejsou nadšení ani její kolegové z poroty.

Chápou prý, že je v porotě jedinou dámou, a tak jí zaberou víc času přípravy, kdy si musí upravit make-up a vlasy, ale dvě hodiny jsou podle nich poněkud extrémní.

Adama Levina poslední zpoždění zpěvačky prý dokonce naštvalo až tak, že na ni opravdu sprostě křičel před asi sedmdesáti lidmi z realizačního teamu.

 

Podobní interpreti

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.