Pořiďte si vlastní rádio nyní se slevou až 30%

  • Pořiďte si vlastní rádio nyní se slevou až 30%
    • 14.05.2012
    • Tisk

    Využijte možnosti mít vlastní internetové rádio v naší slevové akci na služby MyABradio.

    Sdílejte článek:

Využijte možnosti mít vlastní internetové rádio v naší slevové akci na služby STREAM, STANDARD a PROFI.

Služba MyABradio STREAM je služba určena pro již existující klasická či internetová rádia, která chtějí začít vysílat přes vysílací systém ABradia a být umístěna a propagována na portálu www.abradio.cz

Služba MyABradio STANDARD je unikátní služba, kde si můžete vytvořit vlastní internetové rádio pouze přes internetový prohlížeč. Po přihlášení do služby si vyberete z naší hudební databáze čítající přes 50 000 skladeb všech možných hudebních stylů. Posléze nahrajete své jingly, reklamní spoty či předtočené rozhovory a vytvořite playlist. Vše ostatní je pak na nás, Vy si jen umístíte na své stránky odkaz na námi dodaný přehrávač.

Služba MyABradio PROFI je profesionální řešení internetového rádia pro firmy či jednotlivce. K dispozici dostanete takové služby a know-how včetně profesionálního plánovacího a odbavovacího software, že můžete směle konkurovat kvalitám klasických rádií.

Podmínkou pro využívání služby MyABradio je uzavření smlouvy. Součástí jednostlivých balíčků služeb je vypořádání autorských práv se společnostmi OSA a Intergram.

Více informací naleznete na MyABradio. Prezentaci, která obsahuje také informace o cenách, Vám rádi zašleme, když nám napíšete přes náš formulář.

Slevová akce na zmíněné služby platí do 15.7.2012.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.