Ráááádio podpoří Brunetu

Praha, 7.srpna 2006    

 Rádio Impuls připravilo na konec léta novou kampaň, která je zaměřena na podporu pořadu Kateřiny Hrachovcové – Herčíkové Deník pravé Brunety. Cílem kampaně je informovat posluchače Rádia Impuls, kdy a v jakých časech si mohou poslechnout svůj oblíbený pořad té, kterou mají ráááádi.

 Již od počátku roku nechává ztřeštěná herečka a moderátorka Kateřina Hrachovcová – Herčíková pos­luchače Rádia Impuls nahlédnout do svého Deníku pravé Brunety. Tento pravidelný pořad vysílá Rádio Impuls každý všední den v ranním vysílání Impulsových (06:10, 08:10 hod) a v odpoledním bloku v 17:15 hod.

 

Agentura Stratex Communication pro kampaň zajistila inzertní plochy v lifestylových titulech a denících. Kreativního ztvárnění se ujala Malá agentura. Kampaň bude spuštěna 14.srpna.

 
 
Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.