Stáhněte si zdarma nové album Ready Kirken

  • Stáhněte si zdarma nové album Ready Kirken Fotogalerie (3)
    • 07.05.2012
    • Tisk

    Nové album Ready Kirken nazvané „Box“ vychází už dnes. Stáhnout si ho můžete na portálu …

    Sdílejte článek:

Nové album Ready Kirken nazvané „Box“ vychází už dnes tj. 7. května 2012. Stáhnout si ho můžete na portálu „Ulož.to“. Tento server je totiž jedním z vydavatelů desky. Tím druhým pak je „Popron Music“.

Zájemci o klasické CD si ho můžou objednat v eshopu www.megadarky.cz

Album Box je k dispozici už pár dní přímo tady.

Deska je ve formátu mp3. Vyznavači konceptu DIY (Do It Yourself) si mohou album stáhnout, vypálit, vytisknout si k němu i oficiální booklet a vytvořit si tak CD vlastnoručně. Pro fajnšmekry je k dispozici i bezztrátový FLAC formát.

„Dlouhodobě podporujeme vybrané české kapely, další spolupráci s tak oblíbenou kapelou, jako Ready Kirken, jsme si nemohli nechat ujít. Chceme se tomu věnovat i do budoucna, Ulož.to je ideální platforma, která neomezuje uživatele a motivuje je k DYI konceptu. A tímhle směrem se podle nás bude ubírat i budoucnost vydávání hudby,“ okomentoval spolupráci s kapelou spolumajitel serveru Jan Karabina.

Kromě elektronické formy vychází CD taky klasicky u společnosti Popron Music, takže ho bude možné koupit i v kamenných obchodech.

„Fanoušci po nás po minulém CD, které bylo vydané jen elektronicky, chtěli i klasické nosiče, takže teď si můžou vybrat,“ vysvětlil kytarista Ready Kirken Zdeněk Ceral.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze