ABradio přináší službu MyRadio

Vlastní rádio dnes může mít kdokoliv. Internetový broadcaster ABradio představuje novou unikátní službu MyRadio. Díky ní si můžete vytvořit internetové rádio zcela podle svých představ bez jakékoliv počáteční investice již za 3 tisíce korun měsíčně.

 

MyRadio Lite je jednoduchý a levný způsob, jak provozovat vlastní rádio. Za 3 tisíce korun měsíčně získáte neomezený 32 kbps stream a exkluzivní 192 kbps stream v rámci placeného programu Premium. Budete mít k dispozici celý hudební archív, podrobné statistiky a v ceně je samozřejmě i vypořádání poplatků s autorskými organizacemi.

 

MyRadio Profi je určeno náročnějším zákazníkům, kteří se chtějí provozování internetového vysílání věnovat profesionálně. Kromě všech výhod programu Lite získáte pro své posluchače kvalitnější 64 kbps stream a ABradio vám zajistí marketingovou podporu a výrobu zvukového obalu a poskytne vlastní hardware se zajištěnou technickou podporou. Rozšířená varianta MyRadio Profi + obsahuje navíc 96 kbps stream a profesionální odbavovací systém Radio Spirit.

 

Podrobnější informace o službě MyRadio najdete na adrese http://myradio.abradio.cz.

 

O ABradio.cz

ABradio se zaměřuje především na poskytování služeb souvisejících s šířením rozhlasového vysílání prostřednictvím internetu, především pak vytvářením vlastních internetových rádií různých žánrů a stavba internetových rádií na míru, podle přání klienta. V současné době šíří na internetu signál padesáti rádií ze čtyř evropských zemí a dalších padesáti čistě internetových stanic.

 
Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.