Ne každý bod dává smysl!

Již měsíc platí novelizace zákona o provozu na pozemních komunikacích. Rádio Impuls vyslyšelo četné dotazy, postřehy a připomínky svých posluchačů, které se týkaly právě této problematiky a zařadilo do svého vysílání několik nových rubrik. „ Ohlas našich posluchačů na novelizaci zákona a zavedení bodového systému je opravdu nebývale vysoký. Proto jsme se rozhodli rozšířit program o rubriky, které se budou touto problematikou zabývat. Vznikne např. rubrika Ne každý bod dává smysl, ve které budeme každý den řešit jednu část novelizace a diskutovat o ní s odborníky z řad policistů, dopravců či profesionálních řidičů. V trošku odlehčené formě ji můžete slyšet v pořadu Návštěva Vlasty Korce, kde se bude moderátor ptát známých lidí na jejich zkušenosti s novelizací. Problematika se objeví ve zpravodajství Ráááádia a také jako Téma dne,“ říká Jiří Körber, programový ředitel Rádia Impuls.
Posluchači rádia Impuls ráááádi vyjadřují své názory k aktuálním tématům. Nejen pro tyto posluchače byly spuštěny nové webové stránky www.doprava.impuls.cz, na kterých má každý možnost vyjádřit svůj názor a nápad jak to vyřešit společně.
Projekt bude podpořen mediální a outdoorovou kampaní, která bude zaměřena především na řidiče. Agentura Stratex Communication pro kampaň zajistila inzertní plochy v motoristických a jiných titulech a více než 450 billboardů na důležitých silničních tazích a ve městech. Kreativního ztvárnění se ujala Malá agentura. Kampaň bude spuštěna 1. srpna.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.