Axl Rose se nezúčastní uvedení "Gunů" do síně slávy

  • Axl Rose se nezúčastní uvedení "Gunů" do síně slávy
    • 13.04.2012
    • Tisk

    Axl Rose odmítl uvedení do rokenrolové síně slávy společně s bývalými členy jeho kapely …

    Sdílejte článek:

Axl Rose odmítl uvedení do rokenrolové síně slávy společně s bývalými členy jeho kapely Guns N' Roses, se kterými se rozešel už skoro před dvěma desítkami let.

V otevřeném dopise oznámil, že nepřijde na ceremoniál, a zdůraznil, že nechce, aby byl do síně slávy on sám uveden.

Axl Rose napsal, že poctu odmítá, protože si myslí, že ho představitelé síně slávy nechtějí a nerespektují.

„Důrazně žádám, abych do síně slávy nebyl uveden v nepřítomnosti… nikdo taky nemá svolení, aby mluvil za mě,“ uvedl frontman Guns N' Roses.

Zástupci Rock and Roll Hall of Fame prý i tak hodlají na slavnostním ceremoniálu Axla Rose do síně slávy uvést spolu s ostatními původními členy skupiny.

„Je nám líto, že nebude moci přijmout tuhle poctu osobně,“ uvedli představitelé síně slávy. Podle nich uvedení zatím odmítli jen britští punkrockeři Sex Pistols.

Na přelomu 80. a 90. let patřili Guns N' Roses k nejúspěšnějším rockovým kapelám na světě. Drogy a hádky ale vedly k veřejným střetům Axla Rose a kytaristy Slashe a v půlce 90. let se skupina rozpadla.

Axl Rose sice vyhrál spor o název kapely, kterou dal znovu dohromady, ale není v ní kromě něj nikdo ze zakládajících členů – kytaristi Slash a Izzy Stradlin, ani baskytarista Duff McKagan nebo bubeník Steven Adler.

Všichni zmínění bývalí členové Guns N' Roses kromě stále ještě aktuálního frontmana se zítra (tj. 14. dubna) ceremoniálu v Clevelandu v americkém státě Ohio zúčastní.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze