Nové věci na webu ABradio

Fajn Radio Life se vrací do společnosti ABradio
Fajn Radio Life  máte opět možnost poslouchat  v běžné (32kbps) a střední (64pbs) kvalitě na www.abradio.cz

Fajn Radio Life je soukromou hitovou rozhlasovou stanicí, které začalo vysílat se sloganem frekvence vašeho srdce z centra města Pardubic 25.dubna 1994.
Fajn Radio Life je mladé hitové rádio zaměřené na současnou hudební a kulturní scénu, informace a regionální zpravodajství Pardubického a Hradeckého kraje s přesahem vysílaného signálu do Středočeského kraje a na Vysočinu. O náplň 24 hodinového vysílání Fajn Radio Life  se stará mladý kreativní tým moderátorů a zpravodajů. Zárukou nejvyšší kvality mluveného slova jsou moderátoři, kteří svůj um dokazují i na obrazovkách veřejnoprávních a komerčních televizí.

E-Radio Jazzinec v nejvyšší kvalitě poslechu
Nonstop muziku, specializované pořady jako je ‚Album týdne‘, ‚Jazzová premiéra‘ nebo ‚Funkodrom‘ internetového rádia Jazzinec si  nyní můžete poslechnout na stránkách www.abradio.cz a na http://www.jazzinec.cz/ v nejlepší kvalitě poslechu. V rámci předplacené služby Premium máte kdekoliv na světě za minimální cenu přednostní právo poslechu před neplatícími uživateli v kvalitě 192 kbps. Pomalejší streamy o síle 32 a 64kbps jsou samozřejmě i nadále zdarma.
Rádio Relax od července digitálně

Kladenské Rádio Relax je  další rádio, u kterého máte od července možnost internetového poslechu  v nejlepší  kvalitě.  Zcela zdarma jsou posluchačům
k dispozici streamy o síle 32 kbps a 64 kbps, náročnějším posluchačům s kvalitním internetovým připojením je určen 192 kbps stream. Internetové vysílání rádia Relax  je dostupné na internetových stránkách ABradio.cz (http://www.abradio.cz/radio/relax)

Rádio Relax je hudební regionální rozhlasová stanice vysílající v Kladně a její síť dokrývačů pokrývá také okresy Rakovník, Mělník, Louny a Beroun. Hudební formát zahrnuje klasické hity i hudební novinky. Pravidelné zpravodajské relace přináší mimo světových i domácích zpráv získaných od agentur také aktuální regionální informace zajišťované vlastním týmem reportérů.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze