Českou hitparádu prodejnosti znovu vede Tomáš Klus

Do čela české hitparády prodejnosti se vrátil Tomáš Klus, který si prohodil pořadí s živákem z turné Vozová hradba Daniela Landy. Na třetím místě zůstává album Old Ideas kanadského písničkáře Leonarda Cohena.

Na čtvrté místo z pátého v minulém týdnu postoupila skupina Flamengo s novým vydáním legendární nahrávky Kuře v hodinkách.

Na páté pozici vstoupila do hitparády třinecká skupina Charlie Straight s albem Someone With a Slow Heartbeat.

Následuje nahrávka Bruce Springsteena Wrecking Ball, která si oproti minulému týdnu pohoršila o dvě příčky. Úspěšná zpěvačka Adele s deskou 21 je sedmá.

V první desítce, kterou uzavírá recesistická nahrávka Ten Halywůd v podání uskupení Kašpárek v rohlíku, jsou ještě na osmém a devátém místě zbývající dvě desky Tomáše Kluse Cesta do záhu(d)by a Hlavní uzávěr splínu.

Oficiální žebříček padesáti nejprodávanějších alb a výběrů populární hudby publikuje česká pobočka mezinárodní federace IFPI každý týden na základě hlášení prodejen, které pokrývají téměř polovinu objemu prodeje zvukových nosičů v České republice.

1. Tomáš Klus – Racek

2. Daniel Landa – Vozová hradba (Tour 2011) CD+ DVD

3. Leonard Cohen – Old Ideas

4. Flamengo – Kuře v hodinkách

5. Charlie Straight – Someone With a Slow Heartbeat

6. Bruce Springsteen – Wrecking Ball

7. Adele – 21

8. Tomáš Klus – Cesta do záhu(d)by

9. Tomáš Klus – Hlavní uzávěr splínu

10. Kašpárek v rohlíku – Ten Halywůd

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.