George Michael bude od září pokračovat v turné

  • George Michael bude od září pokračovat v turné Fotogalerie (14)
    • 21.03.2012
    • Tisk

    Britský zpěvák George Michael bude od září pokračovat v turné, které loni zahájil v Praze a …

    Sdílejte článek:

Britský zpěvák George Michael bude od září pokračovat v turné, které loni zahájil v Praze a na podzim ho musel v Rakousku přerušit kvůli vážnému zápalu plic.

4. září na přerušené evropské turné Symphonica: The Orchestral Tour naváže George Michael právě ve Vídni, kde nedávno strávil několik týdnů v nemocnici.

Celá koncertní šňůra se symfonickým orchestrem začala loni v srpnu ve Státní opeře Praha. V doprovodu Českého národního symfonického orchestru pak zpěvák vystoupil v české metropoli ještě jednou v měsíci listopadu.

Zanedlouho měl vystoupit ve Vídni, ale tamní koncert se už kvůli nemoci neuskutečnil.

Stav George Michaela byl velmi vážný a podle britských médií v listopadu bojoval o život.

„George Michael je po boji se zápalem plic ve zdraví a ve vynikající formě zpátky,“ oznámili teď manažeři 48tiletého zpěváka.

Na první koncert chce George Michael rozdat 1 000 vstupenek zdarma, aby tak vyjádřil díky vídeňským lékařům, kteří ho vyléčili.

„Rád bych využil této příležitosti, abych v první řadě poděkoval doktorům a sestřičkám, kteří mi zachránili život a tak úžasně se o mě starali, a také všem svým fanouškům, rodině a přátelům za jejich lásku a podporu,“ uvedl zpěvák.

Po Vídni vystoupí 9. září v Paříži a na 29. září má naplánovaný koncert v londýnské Royal Albert Hall.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.