Whitney Houston odkázala veškerý majetek dceři

  • Whitney Houston odkázala veškerý majetek dceři Fotogalerie (1)
    • 09.03.2012
    • Tisk

    Zpěvačka Whitney Houston, která nečekaně zemřela v únoru, celý majetek odkázala své …

    Sdílejte článek:

Zpěvačka Whitney Houston, která nečekaně zemřela v únoru, celý majetek odkázala své devatenáctileté dceři Bobbi Kristině. Poslední vůli napsala ještě před tím, než dívku porodila.

Bobbi Kristina, která je jediným dítětem Whitney Houston, získá veškerý její nábytek, oblečení, osobní věci, šperky a auta.

Peníze, které po zpěvačce zůstaly, budou vloženy do zvláštního fondu.

Část z nich Bobbi Kristina dostane v jednadvaceti letech, další jí bude vyplacena v pětadvaceti letech a zbytek ve třiceti. Tyto peníze může použít třeba na pokrytí školného na univerzitě, pořízení bydlení nebo založení firmy.

Správkyní pozůstalosti popová diva jmenovala svou švagrovou a manažerku Patriciu Houston.

Whitney Houston závěť podepsala 3. února 1993, tedy zhruba měsíc před tím, než se Bobbi Kristina narodila. Jejím otcem je někdejší zpěvaččin manžel Bobby Brown. Rozvedli se v roce 2004.

Whitney Houston zemřela 11. února ve věku osmačtyřiceti let.

Ve vaně hotelového apartmá v Los Angeles její bezvládné tělo objevil osobní strážce. Příčina smrti šestinásobné držitelky ceny Grammy se stále vyšetřuje.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.