Pražský koncert The Straits se nezadržitelně blíží

  • Pražský koncert The Straits se nezadržitelně blíží Fotogalerie (7)
    • 09.03.2012
    • Tisk

    The Straits, které tvoří bývalí členové legendární formace Dire Straits, se tento měsíc vydali …

    Sdílejte článek:

The Straits, které tvoří bývalí členové legendární formace Dire Straits, se tento měsíc vydali na evropské turné s celkem osmnácti zastávkami. Jejich pražský koncert se odehraje už příští týden.

Aktuální šňůru The Sound of Dire Straits odstartovali The Straits začátkem března v Belfastu. Vydají se do celé Evropy, např. do Švédska, Německa, Francie, Španělska, Velké Británie… v České republice se zastaví 14. března v KC Vltavská v Praze.

V nedávném rozhovoru pro Prague Post uvedli: “Původně jsme vytvořili The Straits, abychom mohli zahrát na jedné charitativní akci – byla to ovšem taková legrace, že jsme se rozhodli v tom pokračovat. Jméno The Straits bylo jasnou volbou. V zákulisí jsme tak všichni říkali původním Dire Straits."

A dodali, že v Praze ani původní Dire Straits, ani současní The Straits ještě zatím neměli tu čest hrát, a že se už těší na město, o kterém slyšeli mnoho krásného.

The Straits Praze předvedou skladby z nejznámějších alb Dire Straits (1978), Communiqué (1979), Making Movies (1980), Love Over Gold (1982), Brothers In Arms (1985) a On Every Street (1991).

Fanoušci se dočkají všech největších hitů včetně „Money for Nothing“, „Sultans of Swing“, „Walk of Life“, „Romeo and Juliet“, „Brothers in Arms“, „Private Investigations“ a řady dalších.

Vstupenky pořídíte v předprodejní síti Ticketpro.

www.thestraits.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze