Napalm Death vyrazí na další turné po ČR a Slovensku

  • Napalm Death vyrazí na další turné po ČR a Slovensku
    • 06.03.2012
    • Tisk

    Britská parta Napalm Death, která je častým hostem ve střední Evropě, naplánovala ve …

    Sdílejte článek:

Britská parta Napalm Death, která je častým hostem ve střední Evropě, naplánovala ve dnech 19. až 25. března další turné v České republice a na Slovensku.

Na sérii koncertů, na kterých představí nové album Utilitarian, postupně navštíví Jablonec, Cheb, Pardubice, Ostravu, Slavonice, Trenčín a Košice.

„Jako support se na celém turné s názvem Brutal Assault Tour 2012 představí dvě přední české formace Hypnos a Brutally Deceased plus další lokální kapely,“ uvedl za pořadatele Tomáš Karlík.

Kapela, jejíž styl je charakteristický hlavně rychlostí, nasazením a energií, vznikla v roce 1982 v anglickém Birminghamu.

O pět let později vydala debutové album Scum.

Po punkových začátcích přitvrdila a v současnosti je považována za jedny ze zakladatelů žánru grindcore, stylu, který je charakteristický silně zkreslenými, podladěnými kytarami a rychlým bubnováním.

Grindcoreové skladby jsou často velmi krátké a někdy trvají jen pár sekund. „Death You Suffer“ od Napalm Death je údajně s délkou nepatrně přesahující jednu vteřinu nejkratší písní vůbec.

Sestavu Napalm Death na letošním turné tvoří kromě zpěváka Marka Greenwaye baskytarista Shane Embury, kytarista Mitch Harris a bubeník Danny Herrera.

Vstupenky v předprodeji stojí 270 korun, na místě pak 290 korun.

Bližší informace o Brutal Assault Tour 2012 najdete na www.obscure.cz

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz