Eric Erlandson z Hole vydá knihu o smrti Kurta Cobaina

  • Eric Erlandson z Hole vydá knihu o smrti Kurta Cobaina
    • 29.02.2012
    • Tisk

    Bývalý kytarista formace Hole, Eric Erlandson, právě oznámil, že napsal knihu o smrti svého …

    Sdílejte článek:

Bývalý kytarista formace Hole, Eric Erlandson, právě oznámil, že napsal knihu o smrti svého kamaráda, kterým nebyl nikdo jiný, než grungeová legenda Kurt Cobain z Nirvany.

Kniha nazvaná Letters To Kurt se začne prodávat 8. dubna letošního roku a o její distribuci se postará vydavatelství Akashic Books.

Podle The New York Times má celkem 52 kapitol, na kterých nabídne poezii, prózu i „volné asociace“. Bude se točit hlavně kolem vzpomínek na rock'n'roll, užívání drog a ztrátu Kurta Cobaina.

Eric Erlandson, který hrál v kapele HoleCobainovou manželkou Courtney Love plátku řekl: „Nehodilo by se napsat knihu ve stylu memoárů a tohle ze mě prostě vypadlo před pár lety. Cítil jsem, že jsem na dobré cestě, ale tehdy jsem měl dost pochybností. Později mi všechno došlo a toho materiálu jsem si začal cenit.“

Erlandson doplnil, že obsah knihy nekonzultoval se svou bývalou spoluhráčkou Courtney Love.

„Do září loňského roku mě několikrát žádala, abych s ní šel znovu hrát. Nikdy jsem se jí nezmínil o tom, že píšu knihu. Jsem si jistý, že teď už o tom ví,“ dodal.

Kurt Cobain by se byl 20. února letošního roku dožil 45ti let.

Sebevraždu spáchal v roce 1994, když mu bylo 27.

Kniha Letter To Kurt ve Spojených státech amerických vyjde tři dny po 18tém výročí Cobainovy smrti.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.