Desmod opět zůstali v anketě Slávik neporažení

  • Desmod opět zůstali v anketě Slávik neporažení Fotogalerie (12)
    • 27.02.2012
    • Tisk

    Richard Müller, zpěvačka Tina a skupina Desmod se stali hlavními vítězi hudební ankety Slávik …

    Sdílejte článek:

Richard Müller, zpěvačka Tina a skupina Desmod se stali hlavními vítězi hudební ankety Slávik 2011, jejíž výsledky byly vyhlášeny na galavečeru v Bratislavě.

Richard Müller obhájil své loňské prvenství, Tina (vlastním jménem Martina Csillagová), si překvapivě prohodila umístění s loňskou vítězkou Zuzanou Smatanovou.

Skupina Desmod zvítězila už pošesté.

Na prvních místech slovenské obdoby českého Zlatého slavíka se objevila většinou známá jména. Mezi oceněnými skupinami nechyběla na třetí příčce kapela Elán, mezi zpěváky byl třetí Miro Žbirka.

Výrazně v soutěži zabodoval rapper Majk Spirit, který byl vyhlášen objevem roku. Jeho song „Hip-hop“ vyhrál kategorii videoklipů.

Skokanem roku se stal Lukáš Adamec, vítěz pěvecké soutěže Česko Slovenská Superstar 2.

Hlavním laureátem večera ale byla skupina Desmod, která se kromě šestého vítězství v kategorii skupin stala i absolutním vítězem.

Dlouhodobě nejpopulárnější slovenská formace, která počátkem loňského prosince v Praze pokřtila své nové album Iný rozmer, nechala kromě třetího Elánu za sebou na druhém místě skupinu IMT Smile.

Vítězství Richarda Müllera ocenilo publikum v hledišti formou „standing ovation“.

Čerstvého držitele slovenského Slávika už brzo uvidí a uslyší i jeho čeští fanoušci. Od 24. března do 9. května navštíví v rámci koncertního turné s kapelou a speciálním hostem Danem Bártou celkem 15 měst v České republice.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze