Rádio Apollo digitálně jedině na ABradio!

Internetový broadcaster ABradio.cz, který zajišťuje internetové vysílání pro více než stovku rádií, výrazně zkvalitňuje signál valašské mutace Rádia Apollo, který nyní putuje až k posluchači výhradně digitální cestou.
Dobrá zpráva pro posluchače Rádia Apollo! Valašská mutace tohoto pohodového rádia je nyní kdekoliv na světě dostuná v mnohem lepší kvalitě než dříve. V souladu s posledními trendy v oblasti technologie internetového vysílání je nyní signál rádia snímán přímo z vysílacího studia Rádia Apollo ve Valašském Meziříčí. Díky tomu je bez jakýchkoliv rušivých vlivů, které vznikají při snímání klasickým analogovým tunerem na VKV.
ABradio.cz zajišťuje pro Rádio Apollo internetové vysílání v u nás nejrozšířenějším formátu Windows Media a k dispozici jsou posluchačům  tři streamy v odstupňované kvalitě. Pro majitele nejpomalejšího internetového připojení je doporučen stream o síle 32 kbps, běžné uživatele jistě uspokojí stream 64 kbps a pro hudební fajnšmekry je připraven 192 kbps stream v rámci unikátní placené služby Premium, která předplatiteli přináší nejvyšší kvalitu a neomezený poslech s předností před neplatícími posluchači.
Internetové vysílání Rádia Apollo je dostupné na internetových stránkách ABradio.cz.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze