Bublé a Evans v dokumentu Big Band Boom

Nevídaný videozáznam zpěváků Briana Evanse a Michaela Bublé, natočený v Kanadě v roce 1990 se znovu objevil na YouTube ve speciální kategorii dokumentů. Oba zpěváci patří mezi pěvecké ikony v oblasti slaďáků a melodických písní.

Toto speciální dokumentární video s názvem Big Band Boom mapuje život předního kanadského bigbandového muzikanta Dala Richardse.

Ve filmu se objeví oba mladí zpěváci v začátcích své kariéry v Babalu, což býval populární klub ve Vancouveru v americkém státě Britská Kolumbie.

Brian Evans v současnosti natáčí debutové album v roli sólového zpěváka, a to v režii producenta Narada Michaela Waldena, který získal několik cen Grammy a produkoval alba slavných zpěvaček jako Whitney Houston, Mariah Carey nebo Aretha Franklin.

Evans taky složil skladbu „At Fenway“, inspirovanou sportovním týmem Boston Red Sox, která je hodně populární mezi fanoušky klubu.

Díky této písni se zapsal do baseballové síně slávy a dostalo se mu audience u amerického senátora Johna Kerryho, bývalého prezidentského kandidáta z Massachusetts.

Další novinka je ta, že právě dokončil natáčení televizní reklamy s osobností Red Sox, Jimem Ricem.

Reklama propaguje nový singl Briana Evanse, který je už po celých Spojených státech amerických k dispozici v prodejní síti Best Buy a v internetovém obchodě BestBuy.com.

Klip s Brianem Evansem a Michaelem Bublé můžete zhlédnout přímo

.

www.brianevans.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz