Řekněte své „děkuji“ jinak, pošlete písničku

  • Řekněte své „děkuji“ jinak, pošlete písničku
    • 01.02.2012
    • Tisk

    Kolekce čokolád merci je jeden z dárků, kterým můžete říci své díky. A právě merci letos přichází s novinkou pro všechny.

    Sdílejte článek:

Řekněte své „děkuji“ jinak

Kolekce čokolád merci je jeden z dárků, kterým můžete říci své díky. A právě merci letos přichází s novinkou pro všechny, kteří chtějí vzkázat své díky také milými slovy a písničkou. Přes internetové merci rádio bude každý moci posílat zamilované a děkovné vzkazy svým známým spolu s krásnou písničkou. Buďte originální!

Písnička na přání s osobním vzkazem Stačí, když zadáte do prohlížeče www.merciradio.cz, kde vyplníte vlastní poděkování, vyznání nebo omluvu, vyberete písničku a čas, kdy ji chcete zahrát. Adresát dostane mail nebo sms s informací o čase, kdy si na merci rádiu bude moci poslechnout písničku (a váš vzkaz namluvený moderátorem) a také odkaz na www.merciradio.cz, aby se mohl připojit.

Díky za to, že jsi! Děkuji, že zvládáš moje výkyvy nálad! Díky, že při mě stojíš i v těch nejtěžších chvílích! Odpusť mi! Díky za podporu! Děkuji, že umíš odpouštět! Děkuji za lásk,u co mi dáváš! Buď se mnou! Děkuji za překrásný dárek! Děkuji za den, na který nikdy nezapomenu! Miluji Tě…

Své díky můžete vyjádřit písničkou od února až do května. Merci Rádio

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.