RFX Reggae Radio bude slavit své první výročí existence!

  • RFX Reggae Radio bude slavit své první výročí existence!
    • 31.01.2012
    • Tisk

    Internetové rádio RFX má za sebou rok fungování a hodlá to pořádně oslavit v pražském klubu Cross.

    Sdílejte článek:

Internetové rádio RFX Reggae Radio má za sebou rok fungování a hodlá to pořádně oslavit v pražském klubu Cross. Pogratulovat přijedou i zahraniční interpreti, takže mezinárodní nabitý line up rozjede RFX b-day party.

Reggae, dancehall a hip hop…

Je to rok, co tyto styly můžete vychutnávat na rádiu RFX Reggae Radio a to díky ABradiu, které jeho vznik umožnilo a celý projekt značně podporuje. Za vším stojí hlavně Dj Herbyboy (Roccaflex crew), který má vše na svědomí. Roční výročí chce oslavit kvalitní hudbou a spolu se svou crew nachystal pro příznivce rádia velký mejdan.

Vše se uskuteční 2. 2. 2012 v klubu Cross v pražských Holešovicích. Můžete se těšit na LionHouse crew z Rakouska, francouzský monsieur Skandalyze a z české scény vystoupí Roccaflex crew, Mr. Roll, Missy M, Papa Rasty, Major P. a Forward March.

2. 2. 2012, klub Cross a kvalitní hudba, to je první výročí RFX Reggae Radia!

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.