Zpěvačce Whitney Houston hrozí osobní bankrot

Whitney Houston je po letech závislosti na alkoholu a drogách finančně na dně. Jedna z největších popových hvězd minulosti, která prodejem desek vydělávala miliony dolarů, si dokonce jednou musela od přítele „vyškemrat“ 100 dolarů (asi 1900 korun).

Americkému portálu Radar Online to prozradil nejmenovaný zdroj z okolí zpěvačky.

Držitelku šesti cen Grammy ničily hlavně alkohol a drogy. Kolem jejího konta údajně krouží exekutoři.

„Majetek Whitney je pryč. Kdyby se o ni lidé nestarali, byla by bezdomovkyně. Je úplně švorc,“ cituje americký portál nejmenovaný zdroj.

Z nejhoršího by Whitney Houston mohlo dostat vydání dávno plánované nové desky.

Zpěvačka, která se proslavila i filmem Osobní strážce z roku 1992, kde si po boku Kevina Costnera zahrála hlavní roli, už v roce 2001 podepsala se společností Arista Records nahrávací smlouvu za 100 milionů dolarů, což je i v hudební branži výjimka.

Díky smlouvě se už prý blýská na lepší časy.

„Vlivné osobnosti z hudebního průmyslu ji podporují a vydavatelství už jí posílá peníze za příští album,“ cituje Radar Online svůj zdroj. Kdy a jestli vůbec Whitney Houston nové album natočí, je ale ve hvězdách.

Divoké manželství s Bobbym Brownem, se kterým se rozvedla v roce 2007, společně s alkoholem a drogami jí ale kariéru výrazně a nenávratně ničily.

Whitney Houston prošla několika odvykacími kůrami, naposledy loni.

Předloni přitom oznámila návrat na scénu. Na následném evropském turné nicméně působila jako duchem nepřítomná a selhával jí hlas. Některé plánované koncerty se nakonec rušily.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze