Anyway dnes odehrají definitivně poslední koncert

Poslední lednové vydání akce Free Mondays, která proběhne v klubu Rroxy právě dnes tj. 30. ledna 2012, bude zároveň poslední akcí, na které bude koncertovat garage-punková úderka Anyway.

Čtyřčlenná kapela původem z Mělníka se s fanoušky chce rozloučit s plnou parádou a do Roxy si pozvala energické stoner-rockery The Pooh a oblíbenou tech-punkovou dvojku Kay&Tvzex (Sunshine), jejichž divoké party Bounce! Bounce! jsou na domácí klubové scéně proslulé.

„Po více než deseti letech jsme došli do stadia, kdy už nebylo možné z časových důvodů a rozlišností osobních preferencí věnovat se kapele tak, jak by si zasloužila, a tak aby byla udržitelná kontinuita a integrita toho, co Anyway vždy byli. Než do budoucna dělat nejaké konpromisy, dohodli jsme se, že radši už dál hrát nebudeme,“ říká k rozpadu Anyway frontman kapely Jirka Nedvídek.

Rozlučkový koncert odstartuje ve 20:00.

Jako první zahrají The Pooh, kteří mají na kontě už přes tři stovky koncertů a předskakovali takovým hvězdám jako Green Day, Billy Talent nebo Black Rebel Motorcycle Club Rebel Motorcycle Club.

Po koncertě Anyway přijde na řadu dvojka Kay&Tvzex. VJovat bude AKA 47.

www.anywaymusic.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze