Název nové desky švédských Europe je na světě

  • Název nové desky švédských Europe je na světě Fotogalerie (5)
    • 27.01.2012
    • Tisk

    urope své nadcházející deváté studiové album, kterého bychom se měli dočkat letos v dubnu, …

    Sdílejte článek:

Europe své nadcházející deváté studiové album, kterého bychom se měli dočkat letos v dubnu, pojmenovali „Bag Of Bones“. Desku produkuje Kevin Shirley, jehož práce je známá mj. z nahrávek kapel a interpretů jako Iron Maiden, Joe Bonamassa, Black Country Communion nebo Journey.

Název nového cédéčka Europe vysvětlil bubeník Ian Haugland: „Nejmenuje se tak proto, že bychom ztratili tuny na váze nebo našli nové zalíbení v archeologii nebo psech… Je to prostě jen proto, že to zní dobře!“

Už v červenci loňského roku zpěvák Joey Tempest k příštímu albu řekl: „Pořád cítíme, že máme v oblasti rockové muziky co říct a tím pádem je důvod točit další desky. Kevin je pro tu práci nejlepší. Líbí se nám jeho práce pro Bonamassu, Black Country Communion a Black Stone Cherry. On je trefa do černého.“

Zatím poslední počin Europe, album Last Look At Eden z roku 2009, se soudě podle ohlasů hudebních kritiků a publicistů i fanoušků ukázal být nejdůležitější deskou švédských rockerů od průlomové desky The Final Countdown.

„Jsem obrovským fanouškem Europe,“ uvedl Kevin Shirley. „Tahle kapela má podle mě výrazný vliv a je nedoceněná. Nemůžu se dočkat až společně z příští desky uděláme jejich nejtřaskavější album vůbec.“

Nový materiál bude zřejmě hodně přímočarou rockovou záležitostí, což Europe naznačili ve skladbě „Doghouse“, kterou zahráli na pár koncertech v rámci jejich posledního evropského turné.

Loni v srpnu fanouškům naservírovali živák Europe: Live at Shepherd's Bush.

A nejen to. Nabídli také limitovanou deluxe edici Live Look At Eden se záznamem skvělého koncertu na londýnském iTunes Festivalu z roku 2010. K tomu přiložili knihu plnou exkluzivních fotek od Denise O'Regana.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.