Miro Žbirka získal platinu za desku se "symfoňákem"

  • Miro Žbirka získal platinu za desku se "symfoňákem" Fotogalerie (1)
    • 20.01.2012
    • Tisk

    Deska nazvaná Symphonic Album, která vyšla Mirovi Žbirkovi v říjnu, je platinovou. Jedná …

    Sdílejte článek:

Deska nazvaná Symphonic Album, která vyšla Mirovi Žbirkovi v říjnu, je platinovou. Jedná se o album obsahující největší hity včetně songů jako jsou Balada o poľných vtákoch, Zažni, Múr našich lások a další v úpravě pro symfonický orchestr.

Není divu, že se stalo jedním z nejprodávanějších loňského podzimu. Jeho vydání doprovázely i čtyři velké koncerty v divadelních sálech vyprodané řadu týdnů předem.

Skvělou atmosféru z koncertu ve Státní opeře Praha, kde se odehrál 7. listopadu loňského roku, dokresluje videoklip k písni

.

Letošní rok bude pro Mira Žbirku nejen tím, kdy oslaví životní jubileum, ale plánuje i další koncerty s osvědčeným orchestrem Cappella Isttropolitana, se kterým platinové Symphonic Album nahrál a zároveň odehrál všechny výjimečné podzimní koncerty.

Dodává k tomu: „ V první řadě musím poděkovat všem našim příznivcům. Mám obrovskou radost z ocenění za platinovou desku. Byl jsem mile překvapen z podzimních vyprodaných koncertů a musím přiznat, že mne to velmi těší a zavazuje. Zároveň mi bylo líto, že se mnoho lidí na koncerty nedostalo. Proto pro letošní rok připravujeme čtyři velké podzimní koncerty, opět spolu se symfonickým orchestrem Cappella Istropolitana, avšak s jinou dramaturgií. Nechte se překvapit.“

Symphonic Album (Universal Music) nabízí tyto skladby:

Balada o poľných vtákoch (M.Žbirka/K.Pe­teraj)

Jesenná láska (M.Žbirka/M.Válek)

Denisa (M.Žbirka/K.Pe­teraj)

Čo bolí to prebolí (M.Žbirka/K.Pe­teraj)

Len s ňou (M.Žbirka/J.Urban)

Mesto spí (M.Žbirka/M.Žbirka)

Zažni (M.Žbirka/J.Štras­ser)

Atlantída (M.Žbirka/K.Pe­teraj)

Z tej vône ťa vyzliekam (M.Žbirka/J.Urban)

Múr našich lások (M.Žbirka/K.Pe­teraj)

Strom (M.Žbirka/K.Pe­teraj)

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.