Léto, slunce, voda, zábava - Timeout Highjump

Léto, slunce, voda, zábava, adrenalin – tak by se asi nejednodušeji dalo charakterizovat to co se odehraje ve dnech 28. – 29.7. 2006 v překrásném zatopeném Hříměždickém žulovém lomu nedaleko Dobříše. Právě zde se odehraje sedmý ročník mistrovství republiky v „menším“ 16ti metrovém Cliff Divingu pod názvem: TIMEOUT HIGHJUMP.
Cliffdiving je jedním z dnes tak velmi oblíbených adrenalinových sportů, který se stal součástí letní doplňkové přípravy nejen pro „boardové“ jezdce (cvičí si tak odvahu, odraz, let a dopad). Highjump závodů se proto každoročně velmi rád zúčastňuje i náš nejlepší snowboardista Martin Černík, který je i patronem těchto závodů.High Jump je obdobou zahraničních sportovních tendencí tohoto typu, má však svá zásadní specifika, jenž určují především naše vnitrozemské přírodní podmínky. Například firma Red Bull pořádá závody v Cliff Divingu z 23–30 metrové skály, kde kraluje nejlepší skokan Orlando Duque.
V naší krásné zemi vzniklo roku 1999 občanské sdružení HIGHJUMP (klade si za cíl podporovat a rozvíjet adrenalinový sport cliffdiving v ČR), které uspořádalo historicky první otevřené mistrovství republiky v Cliffdivingu roku 2000. Letos se již po sedmé konají závody TIMEOUT HIGH JUMP v Hříměždicích. Úkolem závodníka je předvést odvážný improvizovaný ( neohlašovaný – tzn. že porota dopředu neví, co se závodník chystá předvést – na rozdíl od skoků klasických) skok ze skály o výšce 10m, 16m a z houpačky 5m. To znamená, že soutěž je otevřena lidem provozujícím tyto klasické skoky, ale i těm, kteří se prostě nebojí, zkouší skákat bez odborného dohledu a jsou si sami trenéry. Lidičkám, kteří skáčou prostě jen tak a zkouší při tom, kde až jsou jejich možnosti. Obě dvě skupiny spolu mohou změřit síly právě zde, aniž by mezi nimi vládlo nějaké vzájemné opovrhování.
Takže – Neváhej a přihlas se do závodů. Můžeš vyhrát: 2 x snowboard komplet NIEDECKER, prize money 20 000,– možná i více, značkové oblečení a věci v obrovské hodnotě a obdiv krásných žen a dívek. JUMP JUMP JUMP !!! Tradičně očekáváme českou reprezentantku Lucii Absolonovou a Michala Navrátila. Oba budou obhajovat titul ! Čekéme i skokany ze zahraničí, takže o podívanou nebude nouze.

Denní program, ke zatraktivnění pro diváky bude navíc doplněn různými odlehčenými disciplínami a exhibicemi: skoky do vody na kole, sk8, in-linech. Vystoupí krasoplavci, taneční skupina Crash Dance. V areálu bude možno za zvýhodněné ceny zakoupit kolekci Timeout HIGHJUMP 2006. Můžete se nechat tetovat henou či body paintingem, nebo si dopřát porádnou masáž. Po celý den je zajištěn hudební doprovod a kvalitní catering. Večer vystoupí živě kapely a djs: ROBOT, Apple Juice, ADMIRÁL KOLÍBAL, Indy&Wich+LA4, UNITED FLAVOUR and HENRY D, ORION, TEMPERAMENTO, FAST FOOD, A Bude Hůř, Soulcheck, Ghonzales, Dj Tall, Dj Marcco, Dj Liquid A, DJ At a další.
Více info na:www.highjump.cz

  VSTUPNÉ
  Pátek: 150Kč
  Pátek: 200Kč
  Pátek+Sobota: 250Kč
  Děti do 15-ti a ZTP ZDARMA!

  Informace
  www.highjump.cz
  Tomáš Kučera +420 777 189 055
  Tomáš Jechort +420 603 303 261
  Petr Vančura +420 777 807 075

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze