Katy Perry bude novou tváří PC hry The Sims

  • Katy Perry bude novou tváří PC hry The Sims
    • 19.01.2012
    • Tisk

    Zpěvačka Katy Perry právě podepsala smlouvu se společností Electronic Arts, která stojí za vůbec nejprodávanější počítačovou hrou The Sims. Z kontraktu plyne, že se zpěvaččin obličej bude objevovat na virtualnich produktech.

    Sdílejte článek:

Katy Perry se v souvislosti s The Sims ukáže taky v televizních reklamních kampaních, stejně jako těch, které budou k vidění online.

Podle ředitele společnosti Electronic Arts je zpěvačka dlouhodobě fanouškem této hry. A to až tak velkým, že v roce 2009 natočila úspěšný singl „Hot N Cold“ v jazyce sims.

„Dnešní den je startem nejzajímavější spolupráce s člověkem z uměleckého světa v historii The Sims,“ uvedl Schnur. „Źádný jiný performer by nemohl reprezentovat humor a zábavu, které značka The Sims nabízí tak dobře.“

Nadšení neskrývala ani samotná Katy Perry: "Baví mě o sobě přemýšlet jako o komiksové postavičce. A teď jsem se stala jednou z The Sims.

Ve spolupráci s The Sims Studio vzniknou do března letošního roku módní doplňky, oblečení, účesy, nábytek, herní propriety a taky sběratelská edice The Sims 3 Showtime, kde se jednotlivé postavičky můžou stát zpěváky, akrobaty, kouzelníci nebo DJs.

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze