Obětí politické kampaně tentokrát Cyndi Lauper

Píseň z repertoáru Cyndi Lauper byla zneužita v poměrně zákeřné kampani. Naneštěstí pro zpěvačku, šlo o útočnou reklamu, ze které jasně nevyplývá, kterého opozičního kandidáta má podporovat.

Zřejmé ale je, že kampaň byla namířená proti republikánskému kandidátovi na prezidenta Mittovi Romneymu.

Jeho autoři spot pověsili na internet. Konkrétně v něm zní skladba „True Colours“, která patří k největším hitům Cyndi Lauper.

Zpěvačku na celou tuto nemilou záležitost upozornili telefonicky. Ona pak reagovala na svém Twitter profilu: „Právě jsem se vrátila z nakupovacího víkendu… Po telefonu jsem se dozvěděla, že "True Colours“ byla použita ve spotu proti Romneymu."

Cyndi Lauper ještě dodala: „Ne, že bych byla jeho příznivcem, ale tento způsob použití mé skladby se mi opravdu nelíbí. Ať už mou píseň zneužil kdokoliv, měl se nejdřív zeptat. Za další si myslím, že Romney je schopen se zdiskreditovat i bez použití mé práce.“

Podle webu Spinner.com pořád není jasné, kdo onen spot vytvořil.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.