Členové Slipknot založili filmovou produkční společnost

Living Breathing Films je novou aktivitou frontmana Slipknot Coreyho Taylora a perkusionisty Shawna „Clowna“ Crahana. Novou společnost chtějí představit na Sundance Film Festivalu v americkém Utahu, který se koná od 19. do 29. ledna.

Clown řekl magazínu Rolling Stone, co mají v rámci filmového průmyslu v plánu: „Naše filmy budou psychologické. Takové ty, co mají na vás vliv, nějak vás zasáhnou…“

„Když se dostal ven snímek The Exorcist, lidi vstávali a odcházeli po patnácti minutách. A to je to, co nás zajímá. Pokud můj film nedonutí aspoň jednoho člověka odejít po pěti minutách, pak nedělám svou práci dobře,“ dodal perkusionista Slipknot.

Frontman Corey Taylor mezitím zmínil, že by se rád pustil do společného filmového projektu s Robem Zombiem.

„Určtiě by bylo super dělat něco s Robem. Myslím, že takový spojení lidí s podobnýma hudebníma kořenama, jaký máme my tři, by bylo naprosto hustý,“ uvedl Taylor.

A připojil: „Šli bysme do něčeho šílenýho, na co se bude dobře dívat, ale zároveň to bude svým způsobem znepokojující a rušivý.“

Slipknot by se rádi věnovali ale i zábavným filmům.

„Asi před týdnem jsem viděl film Good Will Hunting a asi třikrát jsem se při jeho sledování rozbrečel. To se mnou dělá herecký umění Robina Williamse… Jako komik mě hravě dokáže rozesmát a jako herci mu naprosto všechno věřím,“ vysvětluje Crahan.

A ještě k muzice… Taylor loni v listopadu uvedl, že příští deska Slipknot bude inspirovaná jejich zemřelým baskytaristou Paulem Grayem. Jeho smrt, způsobená v červnu roku 2010 předávkováním, se prý výrazně promítne do muziky na velmi melancholickém pátém studiovém albu.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze