Killswitch Engage hledají frontmana - přihlásit se můžete i vy!

Killswitch Engage minulý týden oznámili, že se rozcházejí se zpěvákem Howardem Jonesem. Teď nabízejí i fanouškům, aby managementu kapely posílali demo nahrávky svých vokálů.

Na oficiálním facebookovém profilu Killswitch Engage si tak můžete přečíst: „Chodí nám spousta přihlášek na uvolněný post zpěváka. Pokud máte zájem, pošlete buď MP3 nebo link na nahrávku, fotku a stručně něco o sobě na uvedený mail.“

Už v roce 2010 dnes čerstvě bývalý frontman Howard Jones chyběl na americkém turné Killswitch Engage.

Tehdy zaskočil Phil Labonte ze spřízněných All That Remains.

Ten okamžitě po oznámeni změny v sestavě Killswitch uvedl, že rozhodně do kapely nastálo nenaskočí.

Vyrojilo se i několik spekulací o tom, že by se mohl vrátit původní zpěvák Jesse Leach, který Killswitch Engage opustil po vydání průlomové desky Alive Or Just Breathing. I on v roce 2010 Jonese několikrát zastoupil.

Howard Jones ke svému odchodu řekl: „Jak možná někteří z vás vědí, mám za sebou celkem zajímavá léta, kdy jsem bojoval s osobními problémy. Jedním z důvodů je taky to, že mi diagnostikovali cukrovku typu 2, o které se roky nevědělo. Kapela si tím se mnou prošla a mám-li být upřímný, díky ní jsem měl sílu bojovat.“

V prohlášení pak Jones přidal i zmínku o tom, že ho moc nenadchnul materiál, který Killswitch Engage připravují na novou desku. Odejít je proto správné rozhodnutí.

„V současnosti skládáme nové věci, ale z nějakého důvodu se netěším na novou desku ani na následující turné. Kluci si toho všimli. Teď vím, že to nebylo blízké mému srdci,“ doplnil.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.