Simpsonovi pokoří rekord; přivítají Nudgenta nebo Lady Gaga

  • Simpsonovi pokoří rekord; přivítají Nudgenta nebo Lady Gaga
    • 10.01.2012
    • Tisk

    říští měsíc, tedy v únoru, bude v jednom tahu odvysíláno celkem pět set dílů seriálu The …

    Sdílejte článek:

Příští měsíc, tedy v únoru, bude v jednom tahu odvysíláno celkem pět set dílů seriálu The Simpsons. Jeho tvůrci uvažují nad tím, že by nebylo marné učinit kroky k zápisu do Guinnessovy knihy rokordů.

Maraton Simpsonových se odehraje konkrétně 8. února v Hollywoodu. 500 epizod vysílaných těsně za sebou zabere celkem 86 hodin, 6 minut a 41 sekund.

Fanoušci populární žluté rodinky, kteří by se tohoto maratonu chtěli zúčastnit, se můžou hlásit do soutěže o volná místa v promítacím sále.

Seriál The Simpsons taky přivítá další hudební hvězdy.

Už tento víkend bude mít premiéru epizoda, ve které se ukáže rocker Ted Nugent, který bude chtít s Homerovou pomocí kandidovat na prezidenta za Republikány.

V posledním dílu letošní série se pak neobjeví nikdo jiný, než extravagantní Lady Gaga. Ta bude Lízu Simpsonovou učit, jak se mít ráda.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.