Poslouchejte rádio na mobilu

Rychlé spuštění rádia

Spustit rádio
ABradio.cz na Facebooku

Nová deska Primal Scream stojí na jediném akordu

Bobby Gillespie zveřejnil pár informací k chystané nové desce Primal Scream, na které se právě pracuje. Albová novinka, která bude nástupcem cédéčka „Beautiful Future“ z roku 2008, je prý hodně ovlivněná deskou „Screamadelica“ už z roku 1991.

Skladby z ní Primal Scream oprášili v loňském roce a vyjeli s nimi na turné.

K desátému studiovému albu Bobby Gillespie magazínu Q řekl, že zní velmi psychedelicky a je založené na jediném akordu.„V novém materiálu bude jasně rozpoznatelný velký vliv aranží ze Screamadelicy. Když nám bylo poprvé navrženo, abychom s dvacet let starou deskou vyjeli na turné, říkali jsme si koho to bude zajímat… Když jste v kapele, často vám uniká, jak vás vnímají lidé, takže nás naprosto dostalo, jak úspěšné to turné nakonec bylo,“ uvedl Gillespie.

V průběhu rozhovoru také potvrdil, že baskytarista Mani definitivně opouští Primal Scream, aby se mohl plně věnovat své obnovené původní kapele The Stone Roses.

Mani od nás odešel, to je fakt. Odešel a vrátil se k The Stone Roses. Je to v pohodě. Chtěl to totiž udělat řadu let. Určitě se vypravím na jejich koncert, protože jsou skvělá kapela.“

 


Související hudební novinky

Diskuze

Pro přidávání příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit.
  • Zatím žádné příspěvky