Poslechnětě si singl "Bully" z nové desky Shinedown

  • Poslechnětě si singl "Bully" z nové desky Shinedown Fotogalerie (5)
    • 04.01.2012
    • Tisk

    Shinedown právě zveřejnili podrobnosti k netrpělivě očekávané novinkové studiové desce…

    Sdílejte článek:

Shinedown právě zveřejnili podrobnosti k netrpělivě očekávané novinkové studiové desce. Album vyjde pod názvem „Amaryllis“ začátkem letošního jara – konkrétně 27. března 2012.

Jako malou návnadu pro fanoušky Shinedown rovnou představili pilotní singl z nové studiovky „Bully“, který má podle dosavadních komentářů potenciál stát se novou rockovou a zároveň sportovní hymnou.

Jedná se o první novinkovou skladbu od doby, kdy postupně celkem šest singlů z předchozí desky Sound Of Madness z roku 2008 bodovalo na prvním místě singlového žebříčku.

Album Amaryllis bude možné předobjednat od 17. ledna prostřednictvím e-shopu na oficiálních stránkách kapely. Do té doby se na webu objeví informace o všech formách, v jakých bude deska k dostání.

Materiál na desku se natáčel postupně na čtyřech různých místech. Producentsky se pod něj i tentokrát podepsal osvědčený a několika cenami Grammy ověnčený Rob Cavallo.

Ten spolupracoval se Shinedown na už zmíněném cédéčku Sound Of Madness, které pro ně bylo průlomem. Díky tomuto počinu se kapela dostala mezi americké top rockové a metalové formace.

Prodalo se ho přes 1 milion 200 tisíc kopií a nabídl šestici hitových singlů včetně „Devour“, „The Crow and The Butterfly“ a „If You Only Knew“.

Loni Shinedown nabídli deluxe edici poslední studiovky, kterou rozšířili o bonusový track, další rádiový hit, „Diamond Eyes (Boom-Lay Boom-Lay Boom)“.

Novinkový singl „Bully“ si můžete poslechnout přímo TADY

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz