V českých arénách bude znít hudba z broadwayských muzikálů

  • V českých arénách bude znít hudba z broadwayských muzikálů
    • 30.12.2011
    • Tisk

    Do metropole a dalších velkých měst v České republice míří muzikálová lední revue Broadway …

    Sdílejte článek:

Do metropole a dalších velkých měst v České republice míří muzikálová lední revue Broadway On Ice amerického producenta Willyho Bietaka.

Příznivci slavných světových muzikálů jako Chicago, Hello Dolly nebo Pomáda, můžou jejich netradiční verzi na bruslích poprvé zhlédnout 14. února v ostravské ČEZ Areně.

Pražskému publiku se revue představí o tři dny později, a to ve čtyřech reprízách. Kromě české a severomoravské metropole budou Broadway On Ice hostit také města Zlín, Pardubice a jako poslední Brno.

Show, která odstartovala v Las Vegas před víc než třemi desítkami let, je podle pořadatelů „oslavou krásy, elegance a krasobruslařského umění“. Vystupují v ní olympijští vítězové, herci, zpěváci i hudebníci z divadel na Broadwayi.

Exhibiční vystoupení jednotlivých účinkujících a jejich hostů je doprovázeno živou hudbou, světelnými, jevištními a pyrotechnickými efekty.

Americký krasobruslařský choreograf a manažer Willy Bietak stojí mimo jiné za známými ledními představeními Holiday On Ice nebo Festival On Ice.

V USA byl tento rakouský rodák loni nominován na nejlepšího producenta ledních show. Uveden byl do krasobruslařské Světové síně slávy.

www.broadwayonice.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz