Dido prozradila, že je matkou, až po pěti měsících

  • Dido prozradila, že je matkou, až po pěti měsících Fotogalerie (17)
    • 27.12.2011
    • Tisk

    Zpěvačce Dido a jejímu manželovi Rohanu Garvinovi se podařilo celých pět měsíců tajit, že …

    Sdílejte článek:

Zpěvačce Dido a jejímu manželovi Rohanu Garvinovi se podařilo celých pět měsíců tajit, že se už v červenci letošního roku stali šťastnými rodiči. Až teď se přírůstkem do rodiny pochlubili plátku The Daily Mail.

Syn Stanley se Dido narodil v londýnské nemocnici Portland Hospital.

Dido se o svém potomkovi zmínila i na Twitteru, kde uvedla: „Chtěla bych vám všem popřát veselé vánoce. Letos se na ně obzvlášť těším, protože pro Stanleyho budou první.“

Těhotenství Dido potvrdila letos v únoru, kdy byla nucena zrušit své vystoupení na slavnostním předávání filmových cen Oscar. Právě kvůli požehnanému stavu totiž nemohla odcestovat letadlem do Los Angeles.

Podle zpěvačky je jen náhoda, že se její synek jmenuje stejně jako hlavní postava slavného songu „Stan“. Jedná se samozřejmě o track z Eminemovy dílny, kde je v refrénu nasamplovaný popěvek ze skladby „Thank You“, která patří právě do repertoáru Dido

Dido se objevila i v klipu a právě tato kolaborace ji hodně zviditelnila. 

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.