Poslouchejte Rádio Max živě na ABradio

Rádio Max je další ze slovenských rozhlasových stanic, které můžete poslouchat na internetu v běžné (32kbps) a střední (64pbs) kvalitě. Stanice začala vysílat v roce 1999 v Nitře, Nových Zámcích a okolí na Slovensku. Nyní díky internetu, rádio rozšířilo své pokrytí a můžete si jej naladit z celého světa.
Hudební formát rádia je sestavený tak, aby oslovoval dynamické posluchače ve věkové kategorii 25–50 let. V pracovní dny od 6.00 hodin Vás čeká na rádiu moderovaný BOOM. Kolem oběda se dočkáte oddechového bloku Bastafidli. Odpoledne v pořadu BumBOOM dominuje mluvené slovo dvou moderátorů v interakci s posluchači rádia. Ve vysílání se dočkáte především skvělých hitů, soutěží, zajímavostí z regionu a rozhovorů se zajímavými hosty či posluchači.
PoslouchatRádio Maxa zvednout si tak náladu na celý den můžete jedině nawww.abradio.cz.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.