Pokračujeme dalším týdnem !!

11.4.2006
Po velkém úspěchu soutěže, ve které byl tentokrát hlavní výhrou pobyt ve **** hotelu pro 2 osoby, jsme se rozhodli tuto soutěž pro Vás zopakovat.
V následujících 7 dnech, tj. do příštího pondělí 17.4. , máte znovu možnost zúčastnit se na stránkách ABradio SMS soutěže o pobyt pro 2 osoby ve **** hotelu The Old Inn v Českém Krumlově !!
Chcete si užívat a relaxovat v luxusním hotelu v kouzelném prostředí města Český Krumlov už za cenu 6,– Kč ? Není nic jednoduššího ! Zašlete SMS se správnou odpovědí na novou soutěžní otázku ze stránek ABradio  a  ubytováni v přepychovém hotelu můžete být třeba právě Vy !
Nezapomeňte, že jako registrovaný člen komunity ABradio můžete po zadání svých přihlašovacích údajů na stránkách www.abradio.cz  posílat neomezený početSMS s odpovědí za zvýhodněnou cenu pouhých 6,– Kč za SMS !!
Pokud ještě nejste členem komunity ABradio, zaregistrujte sezde.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.