Slovenští Team chystají na jaro rozlučkové turné

Slovenská poprocková kapela Team v čele se zpěvákem a kytaristou Pavolem Haberou vyjede v květnu příštího roku na rozlučkové turné. Navštíví deset českých měst včetně Prahy, kde vystoupí 29. května v O2 areně.

Série koncertů odstartuje 14. května v Českých Budějovicích. Team postupně navštíví Plzeň, Karlovy Vary, Olomouc, Zlín, Pardubice, Jihlavu, Brno a turné zakončí 2. června v Ostravě.

„Po téměř třiceti letech na hudební scéně chceme uzavřít jednu úspěšnou kapitolu našich hudebních životů. Předtím to ale pořádně rozjedeme na našem rozlučkovém turné,“ uvedl Pavol Habera.

Technické detaily a podoba pódia se sice ještě dolaďují, ale už teď je podle pořadatelů jisté, že v historii Teamu půjde o největší, nejnákladnější a nejvýpravnější show, kterou kdy kapela předvedla.

„Hitů máme tolik, že bude problém do dvouhodinového koncertu vměstnat všechny tak, aby žádný fanoušek neodcházel zklamaný,“ řekl Habera. Určitě ale nemůžou chybět „Reklama na ticho“, „Držim ti miesto“ nebo „Malá nočná búrka“.

Skupina Team vznikla v roce 1980, první desku Team 1 si koupilo 250 tisíc lidí. V letech 1989 až 1991 se stala trojnásobným Zlatým slavíkem a byla největším konkurentem nejpopulárnější slovenské kapely Elán.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz