Předprodej symbolického vstupného zahájil i Votvírák 2012

  • Předprodej symbolického vstupného zahájil i Votvírák 2012
    • 07.12.2011
    • Tisk

    Další ročník Festivalu Votvírák se v Milovicích uskuteční už tradičně v měsíci červnu – konkrétně …

    Sdílejte článek:

Další ročník Festivalu Votvírák se v Milovicích uskuteční už tradičně v měsíci červnu – konkrétně od 15. do 17. 6. 2012. Na třech žánrových pódiích vystoupí celá plejáda špičkových českých a slovenských rockových, popových a hip hopových seskupení.

Noční hodiny můžou vytrvalci strávit ve víru hudby v non stop zóně. V tamních barech a party stanech se totiž pojede až do rána.

Kromě vlastního hudebního programu jistě přispěje ke spokojenosti návštěvníků Festivalu Votvírák i různorodý doprovodný program. Pobavit se bude možné např. v adrenalinovém campu nebo v herní zóně.

Přímo u hlavního vstupu do areálu budou stejně jako v předchozích letech nepřehlédnutelné pouťové atrakce.

Velkým lákadlem pro návštěvníky festivalu je každoročně možnost nákupu vstupenek na další festivaly a kulturní akce s obrovskou slevou ve výši 80 %.

Vstupenky na Festival Votvírák ve zvýhodněné vánoční limitované sérii jsou k dostání za pouhých 100 korun (do konce prosince).

www.votvirak.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.