V Praze zazní songy legendárních Joy Division

  • V Praze zazní songy legendárních Joy Division Fotogalerie (4)
    • 29.11.2011
    • Tisk

    Legendární baskytarista Peter Hook, který působil v Joy Division a později New Order, se …

    Sdílejte článek:

Legendární baskytarista Peter Hook, který působil v Joy Division a později New Order, se rozhodl vzdát čest hudebním kvalitám své první kapely a nepochybné genialitě zesnulého Iana Curtise.

Jak? Fanouškům kapely dá možnost poslechnout si mistrovská díla Joy Division Unknown Pleasures a Closer naživo v koncertním provedení a ve vší celistvosti.

Se svou novou kapelou The Light poprvé zahrál Unknown Pleasures na dvou koncertech ve Factory klubu v Manchesteru v květnu 2010 a poté vyrazil na turné po Austrálii, Novém Zélandu a Spojených Státech.

Přesně o rok později, v druhé půlce května 2011, kapela oživila poprvé v historii Closer, a pak znovu vyjela na turné, kdy odehrála koncerty po Evropě a v Jižní Americe.

12. února 2012 bude mít tu čest vidět seskupení Peter Hook and The Light i Praha. Unknown Pleasures v ten den zahrají v Lucerna Music Baru.

Vstupenky za 500 korun + poplatky budou v předprodeji od 30. listopadu v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketpotral, v pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. Na místě v den koncertu vyjde lístek na 600 korun.

www.peterhook.co.uk

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz