Lady Gaga založila nadaci nazvanou Born This Way

  • Lady Gaga založila nadaci nazvanou Born This Way
    • 04.11.2011
    • Tisk

    V průběhu víkendového pobytu Lady Gaga v Indii se začalo spekulovat o tom, že chce …

    Sdílejte článek:

V průběhu víkendového pobytu Lady Gaga v Indii se začalo spekulovat o tom, že chce americká popová hvězda vytvořit nový charitativní projekt. Netrvalo dlouho a na světě je nová nadace.

Lady Gaga nadaci založila společně se svou matkou Cynthií Germanottou. Pojmenovaly ji Born This Way a jejím cílem bude podpora programů na pomoc mladým lidem. Zahrnovat by měla i pomoc těm, kteří čelí zastrašování a trápí je samota.

Nadace dostala stejný název jako album, za které zpěvačka získala cenu Grammy a po stejnojmenném singlu.

„Moje matka a já jsme iniciovaly tento projekt,“ uvedla v prohlášení Lady Gaga. „Spolu bychom chtěly vytvořit standard statečnosti a laskavosti, a také celosvětovou komunitu, která ochraňuje a pečuje o ty, kteří čelí zastrašování a samotě.“

Nadace Born This Way bude úzce spolupracovat s nadací John D. & Catherine T. MacArthur a The California Endowment, které se zaměřují na práci s mladými lidmi.

Pracovat bude také s Berkman Center for Internet & Society na Harvardské univerzitě se zaměřením na význam internetu a jeho roli při podpoře vývoje.

Lady Gaga se na internetu podařilo získat 44 milionů fanoušků na Facebooku a 15 milionů na Twitteru.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.