Lady Gaga by měla v Indii otevřít sirotčinec

  • Lady Gaga by měla v Indii otevřít sirotčinec
    • 01.11.2011
    • Tisk

    Zpěvačka, která v těchto dnech tráví čas v Indii, kde vystoupila na oficiální afterparty …

    Sdílejte článek:

Zpěvačka, která v těchto dnech tráví čas v Indii, kde vystoupila na oficiální afterparty po Grand Prix, využije návštěvu země navíc pro dobrou věc. Chtěla by tu odstartovat charitativní projekt.

V jeho rámci by ráda otevřela nový sirotčinec.

Podle listu The Sun Lady Gaga instruovala svůj management, aby jí v programu vyčlenil čas na návštěvu dvou už existujících sirotčinců v Novém Dilí.

Zdroj z okolí zpěvačky plátku řekl: „Lady Gaga by jednou ráda založila nadační fond, který ponese její jméno a bude pomáhat dětem. Teď, když je její kariéra opravdu solidně nastartovaná, zvažuje, jestli není ten správný čas. Na druhou stranu to není ten typ celebrity, která jen tak vyhazuje peníze z okna.“

„Chce do detailu prozkoumat situaci a udělat něco opravdu velkého. Je jí jasné, že půjde o těžkou práci. Zatím chce začít s podporou vybraných sirotčinců a věnovat jim část svého času i peněz,“ pokračoval zdroj.

Jen doplním, že Lady Gaga vydala své druhé album Born This Way začátkem letošního roku a fanouškům neustále servíruje řadu novinek.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.